<<<Christina Aguilera FORUM>>>
...:~Forum dedicat cantaretei Christina Aguilera.Aici veti gasi informatii despre artista,surprize si multi prieteni!Te asteptam!~:...
Lista Forumurilor Pe Tematici
<<<Christina Aguilera FORUM>>> | Inregistrare | Login

POZE <<<CHRISTINA AGUILERA FORUM>>>

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
GabrielaQueen pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Galati
cauta Barbat
28 - 67 ani
<<<Christina Aguilera FORUM>>> / Christina Aguilera / Christina Aguilera isi va schimba numele in Maria Bratman Moderat de J.O.J.O, Jojo_2Late
Autor
Mesaj Pagini: 1
Sweet_girl
*Admin Girl*

Din: Christina's Home
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 503
Una dintre cele mai sexy cantarete, Christina Aguilera, a dezvaluit ca este posibil sa-si schimbe numele in Maria Bratman.
Cantareata s-a casatorit pe 19 noiembrie cu Jordan Bratman, in California. Ea a marturisit in cadrul fastuoasei ceremonii ca este foarte posibil sa ia numele sotului sau.
Christina a dezvaluit in editia de saptamana aceasta a revistei OK mai multe detalii despre decizia de a-si schimba numele. "Probabil ca toata viata voi fi Christina Aguilera, profesional vorbind, insa acum vreau sa schimb cateva lucruri din punct de vedere personal. Am sa incep cu numele. Voi adopta celalalt nume al meu, Maria, si pe cel al lui Jordan", declara artista.

Inca nu se stie daca asa va fivom trai si vom vedea


_______________________________________

Inainte de a posta cititi REGULAMENTUL

pus acum 19 ani
   
ice_angel
~Christina Fan~

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 57
mdah,suna bine....dar dak ishi va schimba numele in Maria Bratman,inseamna k sh p cel d scena il va schimba,nop??

pus acum 19 ani
   
Sweet_girl
*Admin Girl*

Din: Christina's Home
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 503
dap cred   cam greu sa te obisnuiesti cu numele asta cand totzi o siu Christina Aguilera  

_______________________________________

Inainte de a posta cititi REGULAMENTUL

pus acum 19 ani
   
ice_angel
~Christina Fan~

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 57
dap....

pus acum 19 ani
   
<<J.O.J.O.>>
~Membru de onoare~

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 145
nu nu nu
  /...nu vreau sa shil schimbe      


_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Sweet_girl
*Admin Girl*

Din: Christina's Home
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 503
deci nu este nimik sigur   poate se razgandeste  

_______________________________________

Inainte de a posta cititi REGULAMENTUL

pus acum 19 ani
   
Baby_Jane
*Admin Girl*

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 133
Numele de scena ramane acelasi fetelor Isi schimba numele nu numele de scena...si este fff mijto  

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Sweet_girl
*Admin Girl*

Din: Christina's Home
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 503
        e bine asa

_______________________________________

Inainte de a posta cititi REGULAMENTUL

pus acum 19 ani
   
Jojo_2Late
Moderator

Din: Langa XXXtina si beyonce
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 151
da mie imii conv9ine deoarece maria este prenumnele meu si singuru nume

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Sweet_girl
*Admin Girl*

Din: Christina's Home
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 503
      norocul tau

_______________________________________

Inainte de a posta cititi REGULAMENTUL

pus acum 19 ani
   
Baby_Jane
*Admin Girl*

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 133
Ce super Mijto Maria.....  

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Jojo_2Late
Moderator

Din: Langa XXXtina si beyonce
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 151
.....................................  

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
cristinaal
~New member~

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 2
nu-mi place numele......de ce sa si-l schimbe???

pus acum 19 ani
   
Sweet_girl
*Admin Girl*

Din: Christina's Home
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 503
din cate am inteles asa a vrut ea sa faca o schimbare in viatza sa nu a mai zis nimik de atunci stirea e oricum mai veche  

_______________________________________

Inainte de a posta cititi REGULAMENTUL

pus acum 19 ani
   
cristinaal
~New member~

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 2
a oki.   sper sa ramana la numele actual.

pus acum 19 ani
   
Sweet_girl
*Admin Girl*

Din: Christina's Home
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 503
mie mi-e indiferet dar o sa fie greu sa ne obisnuim cu noul nume toata lumea o stie ca fiind Christina Aguilera    

_______________________________________

Inainte de a posta cititi REGULAMENTUL

pus acum 19 ani
   
J.O.J.O
Moderator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 158
knd zike cnv:
-Uite,ce imi plake de Maria Bratman,canta superb..

ToTzI o sa se intrb cine este Maria Bratman...  


_______________________________________
BEYONCE A DECLARAT CA ARE TENDINTE DE A VENI IN ROMANIA....DAR1.VREA SA VADA CA ARE FANI PRIN UN FORUM ROMANESC OFICIAL CU EA...
acesta este forumul meu care vreau sa il fac oficial


pus acum 19 ani
   
Sweet_girl
*Admin Girl*

Din: Christina's Home
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 503
dap asta e cel mai napsa lucru nu ma deranjeaza Maria  este un nume fff frumos dar ff greu ne vom obisnui cu el

_______________________________________

Inainte de a posta cititi REGULAMENTUL

pus acum 19 ani
   
J.O.J.O
Moderator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 158
dapz..Chirstina Aguilera e un nume f f f zooper....nuj dc vrea sa il schimbe

_______________________________________
BEYONCE A DECLARAT CA ARE TENDINTE DE A VENI IN ROMANIA....DAR1.VREA SA VADA CA ARE FANI PRIN UN FORUM ROMANESC OFICIAL CU EA...
acesta este forumul meu care vreau sa il fac oficial


pus acum 19 ani
   
chrissy
~Cool member~

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 36
Poate crede ca "Maria Bratman" suna mai matur, nush c sa zic... Mie mi se pare ca "Christina Aguilera" suna mistic, super tare, oricum... 

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
J.O.J.O
Moderator

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 158
Mie una mi se pare ca Maria Bratman este,..nuj cum...dar nu imi place,christina aguilera duna mai mijto....  

_______________________________________
BEYONCE A DECLARAT CA ARE TENDINTE DE A VENI IN ROMANIA....DAR1.VREA SA VADA CA ARE FANI PRIN UN FORUM ROMANESC OFICIAL CU EA...
acesta este forumul meu care vreau sa il fac oficial


pus acum 19 ani
   
ashley
~Member~

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 20
E ok si Maria Bratman.....dar va fi greu sa ne obisnuim!

pus acum 19 ani
   
Sweet_girl
*Admin Girl*

Din: Christina's Home
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 503
exact  

_______________________________________

Inainte de a posta cititi REGULAMENTUL

pus acum 19 ani
   
Sweet_girl
*Admin Girl*

Din: Christina's Home
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 503
exact  

_______________________________________

Inainte de a posta cititi REGULAMENTUL

pus acum 19 ani
   
chrissy
~Cool member~

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 36
Nush dak imi va fi greu, pot sa spun doar "miss Aguilera". 

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
jasmine
~New member~

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 2
dak numele de scena ramane acelasi nu e nici o problm  

pus acum 19 ani
   
jasmine
~New member~

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 2
pt toata lumea ramane tot CHRISTINA AGUILERA

christina aguilera isi schimba numele maria bratman toata lumea ramane tot christina aguilera

3.8KB


pus acum 19 ani
   
ovi
~New member~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
Christina aguilera suna super bine nu are de ca sa sil schimbe si oricum nu cred ca sil va schimba

christina aguilera isi schimba numele maria bratman christina aguilera suna super bine are sil

22.2KB


pus acum 18 ani
   
andra
~New member~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 4
o ador pe chris si nu vreau sa isi schimbe numele (

christina aguilera isi schimba numele maria bratman ador chris vreau isi schimbe numele

2.3KB


pus acum 16 ani
   
andra
~New member~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 4
pt cei care nu's fani christina aguilera    

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la